This text is replaced by the Flash movie.
Strona główna -> Adventure -> Rajd off-road w stylu cammel-trophy

Rajd off-road w stylu cammel-trophy

rezerwuj

Zajęcia w formie zabawowo-treningowo-rywalizacyjnej w plenerze. Program łączy zarówno umiejętności prowadzenia samochodu terenowego jak również umiejętności niezbędne do przeżycia w nieznanym terenie. Zadaniem uczestników jest bezbłedne pokonanie trasy według wcześniej przygotowanych roadbooków. Na zwycięzców czeka prawdziwie off-roadowa nagroda - przejażdżka profesjonalnym samochodem rajdów przeprawowych off-road po Odcinku Specjalnym w charakterze pilota z doświadczonym kierowcą rajdowym.

 

POdczas zabawy stosujemy różnorodne ćwiczenia angażujące ciało, umysł i emocje. Program jest urozmaicony o takie punkty jak: użycie kompasu, nawiązanie łączności telegraficznej, złamanie szyfru. Zadaniem głównym jest bezbłedne pokonanie trasy według specjalnie opracowanych roadbooków (notatek nawigacyjnych) oraz wykonanie serii zadań dodatkowych, również wliczanych w ogólną klasyfikację rajdu.

 

Uczestnicy podzieleni na odpowiednią ilość grup realizują program w zależności od zaakceptowanych atrakcji (off-road, tor przeszkód i ćwiczeń alpinistycznych, łączność, marszobiegi terenowe z przeszkodami, rozwiązywanie zadań logicznych, trekking w jaskinii i wiele innych).

 


Pokaż wszystkie w kategorii: Adventure

Systemy CMS Agencja interaktywna Kraków