This text is replaced by the Flash movie.
Strona główna -> CRA -> Centrum Rekreacji Aktywnej

Centrum Rekreacji Aktywnej

rezerwuj

CRA to kompleksowy ośrodek sportu i rekreacji znajdujący się w przepięknych oraz malowniczych rejonach Jury Krakowsko-Częstochowskiej, pomiędzy Jurajskimi Parkami Krajobrazowymi a Ojcowskim Parkiem Narodowym. Zaledwie 15 km od Krakowa znajduje się szereg atrakcji sportowych, rekreacyjnych i turystycznych, miejsca noclegowe cemping, namiot. W bezpośredniej okolicy specjalnie przygotowane tory off-road dla samochodów, quadów i motorów (podjazdy, zjazdy, trawersy, wąwóz, przeszkody wodne), toru przeszkód i ćwiczeń alpinistycznych, do dyspozycji zaplecze gastronomiczne, miejsce zadaszone wiata na ognisko, grill.

Możliwość uprawiania turystyki aktywnej (wspinaczki skałkowej, eksploracja jaskiń, trekking, zwiedzanie pobliskich zamków itp).

W ośrodku CRA znajduje się miejsce zadaszone ogniskowe na około 30 osób, dla większych grup proponujemy hale namiotowe, grillowe, zaplecze barowo kuchenne gdzie można spędzić popołudnie samemu przygotowując posiłek dla siebie i całej rodziny ( w niedalekiej odległości dobrze zaopatrzone sklepy )

TORY OFF-ROAD

Tory do jazdy samochodami terenowymi,quadami,motorami

W okolicy mamy kilka torów o różnym stopniu trudności ( każdy znajdzie coś dla siebie) ok. 80km tras off-road owych

Instruktorzy dostępni po nauki i przeprowadzenia samochodów tak aby było to bezpieczne i mało inwazyjne ( duże doświadczenie w terenie, wyprawy, rajdy, prowadzenie grup off-road)

Proponujemy Państwu spędzenie czasu z dawka adrenaliny nie tylko dla najstarszych, ale i również najmłodszych sympatyków aktywnego wypoczynku.

Można zwiedzić Jurę samochodem 4x4, nauczyć się poruszać takim samochodem w extremalnie trudnym terenie jak i przejechać turystycznie i pozwiedzać z całą rodzina.

Dla Bardziej wymagających  mam propozycje przeżycia czegoś niepowtarzalnego przejażdżki samochodami ciężarowymi 4x4 Royce Royce, oraz 6x6 Star 66

W bliskim sąsiedztwie CRA znajduje się jeden z naj atrakcyjniejszych obiektów turystycznych Polski południowej - Jaskinia Wierzchowska Górna. Jaskinia jest w pełni przystosowana do obsługi ruchu turystycznego. Jest największą jaskinią Wyżyny Krakowskiej, doskonałym przykładem podziemnych form krasowych. Wewnątrz znajdują się ciekawe ekspozycje poświęcone: skamieniałościom jurajskim, naciekom, znaleziskom paleontologicznym (kości niedźwiedzia jaskiniowego) oraz archeologicznym (narzędzia i naczynia człowieka pierwotnego). Urozmaiceniem są makiety zwierząt okresu zlodowaceń, a przy odrobinie szczęścia można spotkać człowieka pierwotnego. Biesiadowanie w niecodziennej, jaskiniowej atmosferze jest znakomitym sposobem na niekonwencjonalne spędzenie czasu i zabawę przy muzyce. Gorące potrawy  oraz napój jaskiniowy "Radosny Mamut" pozwolą rozgrzać się nawet w jaskiniowej temperaturze.

Nasze propozycje :

- Zwiedzanie Jury samochodem 4x4 ( extremalne, turystyczne niedostępnych miejsc dla zwykłego turysty który wybiera się na Jurę ) samochody 4 osobowe i 7 osobowe

- Nauka jazdy 4x4 ( dysponujemy flota samochodów marki Range Rover 3,5l v8, 3,9l. v8, 4,5l v8, oraz unikalnymi pojazdami 4x4 własnej konstrukcji )

- trekking turystyczno krajoznawczy po okolicy ( z użyciem lin z węzłami)

- wspinaczka skałkowa ( nauka wspinania jak i organizacja profesjonalnych tras dla zaawansowanych )

- zjazdy linowe ( 80m na torze CRA, możliwość organizacji zjazdu 260m )

- exploracja jaskiń

Kontakt:

alpinoffice@alpinexpedic.eu

Mariusz Gwizdowski 501 755 417

galeria

                    .


Pokaż wszystkie w kategorii: CRA

Systemy CMS Agencja interaktywna Kraków