This text is replaced by the Flash movie.
Strona główna -> Alpin Office & Alpin Expedic

Alpin Office & Alpin Expedic

Firma Alpin Office & Alpin Expedic specjalizuje się w organizowaniu i logistyce wszelkiego rodzaju przedsięwzięć związanych z samochodami terenowymi (przejażdżki, nauka funkcjonowania i obsługi samochodów, nauka jazdy, rajdy, pokazy brawurowej jazdy, prezentacje możliwości sprzętu off-road [wyciągarki, liny, itp.] oraz alpinistyką. Organizujemy rónego rodzaju imprezy z wykorzystaniem atrakcji sportowych, rekreacyjnych, turystycznych i kulturalnych. Wszystko to sprawie, że każdy znajdzie coś dla siebie, spróbuje czegoś, czego jeszcze nie robił, a przede wszystkim atrakcyjnie i aktywnie spędzi czas.

 

Proponujemy Państwu aktywny wypoczynek w pięknych okolicach Jury Krakowsko-Częstochowskiej oraz innych ciekawych miejscach wybranych przez klienta.

 

Do dyspozycji Klientów oddajemy kilka typów samochodów terenowych.


Ponadto zapewniamy:
- logistykę (również czołgi, transportery opancerzone, helikopter, samochody 4x4, quady,rowery)
- logistykę alpinistyczną (liny służące do budowy różnego rodzaju przeszkód alpinistycznych takich jak: mosty, pajęczyny, zjazdy linowe 120-150 metrów)
- trenerów, instruktorów, przewodników
- broń ostrą
- paintball
- ściankę wspinaczkową oraz oprzyrządowanie alpinistyczne
- agregat prądotwórczy
- kuchnię polową
- obsługę techniczną
- ochronę
- ubezpieczenie klienta
- dokumentację fotograficzną lub video

 

Nasze realizacje na filmie:
TOR OFF-ROAD
OFERTA

NASZE REALIZACJE


 

Filmy z imprez:


CRA TROPHY 2

Off-Road Leidys

Zapraszam do współpracy!

Mariusz Gwizdowski

właściciel


* * * * * * * * * * * * * *

Mariusz Gwizdowski - Alpinista, kierowca off-road, instruktor jazdy off-road, podróżnik, fotografik.

                                                                                                                .

Właściciel firmy Alpin Office & Alpin Expedic, pomysłodawca i twórca powstającego obecnie, jedynego w rejonie Jury Krakowsko-Częstochowskiej Centrum Rekreacji Aktywnej, wyposażonego w bogate zaplecze do zabaw i ćwiczeń alpinistycznych, oraz torem do nauki jazdy off-road. Był uczestnikiem licznych indywidualnych i zbiorowych wypraw off-road po Europie i Azji, szlakami turystycznymi oraz profesjonalnymi trasami extremalnymi.

Na swoim koncie ma również trwającą 7 i pół miesiąca podróż po Europie Wschodniej i Azji. Trasa prowadziła przez: Polske, Ukrainę, Bułgarię, Turcję, Iran, Pakistan, aż do Indii (w Indiach 2 m-ce, z czego 10 dni samotnie w dżungli). Trasa powrotna z Indii przez Pakistan przy granicy afgańskańskiej, Iran, Azerbejdżan, Gruzję, przejazd przez pasmo Kaukaz, Rosję, Ukrainę do Polski.

Ponadto liczne podróże terenowo-trekingowe po Polsce, wspinaczka wysokogórska i lodospady w Tatrach, jazda samochodem terenowym po szlakach turystycznych w Bieszczadach, Beskidach, Górach Stołowych (wspinaczka po Strzelińcu Wielkim i Błędnych Skałach, po skalnych grzybach) i Jurze Krakowsko-Częstochowskiej (wspinaczka skałkowa, trecking samochodem terenowym po całym obszarze).  Współuczestniczył w realizacji programu dla TVN.

Od początku lat 90-tych czynnie związany z polskim off-roadem. Wielokrotny sędzia, organizator i współorganizator wypraw off-road oraz rajdów terenowych po Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, Roztoczu, Beskidzie Wysokim, Śląskim, Żywieckim, Niskim, Gorcach, Pustyni Błędowskiej i Bieszczadach. Uczestniczył z sukcesem w licznych krajowych i zagranicznych rajdach terenowych:


2002

- II miejsce w I Eliminacji Pucharu Polski w Extremalnej JeĄdzie Samochodami Terenowyni OFF-ROAD PL TROPHY 4x4, Kietlice 2002 (pilot P. Kowala)
- I miejsce w Pucharze Polski w Extremalnej JeĄdzie Samochodami Terenowymi OFF-ROAD PL TROPHY 4x4, sezon 2002 (pilot P. Kowala)

2003
- II miejsce Eliminacji Pucharu Polski w Extremalnej JeĄdzie Samochodami Terenowymi OFF-ROAD PL TROPHY 4x4 MAGAM TROPHY 2003 (pilot P. Kowala)

2004
- II miejse (klasa extremalna) w I Rundzie Pucharu Polski OFF-ROAD PL ŻELAZNA TROPHY, Malinówka 16-18 04 2004 (pilot P. Kowala)
- IX miejsce w klasyfikacj generalnej Rainforest Challenge 2004 The Jungle of Perak Malysia 28.11 - 7.12 2004 (pilot P. Kowala)


Pasjonat samochodów terenowych, właściciel unikalnego ARO Muscel, wyposażonego w silnik V8 i podwozie Range Rover`a. Interesuje się starymi motocyklami moto-crossowymi, samochodami terenowymi, alpinistyką a zwłaszcza wspinaczką lodową, fotografią oraz wszelkiego rodzaju przeróbkami konstrukcyjnymi.Radj WOŚP
powrót góra
Systemy CMS Agencja interaktywna Kraków